Du er her: Forside / Nyheter
Del på E-post  Del på facebook  Del på Twitter  Del på MySpace  Del på Nettby  Del på Google  Del på Yahoo!  Del på Digg 

MasterChefen er klar!

Norges MasterChef er kåret. Henriette Myhre Hagelund er også klar med kokebok, i lag med dommerpanelet kan vi lære Hvordan bli en MasterChef.

Vi gratulerer Henriette Myhre Hagelund som Norges første vinner av MasterChef. En av premiene var at hun fikk lage en kokebok. Den er nå klar. I lag med tre av Mat-Norges mest profilerte og allsidige matskribenter deler hun og de, sine råd og tanker om hvordan hver enkelt av oss kan bli bedre på kjøkkenet, og hva det er som kjennetegner virkelig god matlaging – enten vi snakker om amatører eller profesjonelle.

Eyvind Hellstrøm, Jan  Vardøen og Tom Victor Gausdal deler et utall oppskrifter i tillegg sine egne løsninger på utfordringene deltakerne møter i programmet, og formidler sine knep og tips. Boka presenterer også Henriette Myre Hagelund, som her får anledning til å demonstrere sine ferdigheter, matfilosofi og favorittoppskrifter, samt sine erfaringer fra læreprosessen i programserien, side om side med læremestrene.

Les mer her: http://www.fpress.no/index.php?ID=Bok&counter=249

Abonner på nyhetsbrev fra Forlaget Press



08/09/2010

Munch på TV

Les mer

30/08/2010

Oslo Bokfestival

Les mer

25/08/2010

Boksuksess for a-ha

Les mer

19/08/2010

Blekingegade - banden på NRK1

Les mer

19/08/2010

Assia Djebar til Oslo

Les mer



Neste 5
Web av NASO